8-656-23344 eprekyba@bauen.lt
Apie mus

Apie mus

gazele2014.jpgUAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, asmenys statantys, rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ir kitus statinius.

Mes atstovaujame daugumą garsiausių statybinių medžiagų gamintojų, tokių kaip WIENERBERGER, LODE, BRATA, PAROC, ROCKWOOL, ISOVER, BALTIJOS POLISTIRENAS, SAIN-GOBAIN, ECOPHON, EJOT, KREISEL, SAKRET, STRUGA, RUUKKI, ICOPAL, COROTOP, TYVEK, KIILTO, VELUX, VIVACOLOR, TIKKURILA ir kt.

Mūsų padaliniai yra Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose, tačiau Jūsų nupirktas ar užsakytas prekes skubiai galime pristatyti į bet kurią vietą Lietuvoje ar už jos ribų.

Mūsų įmonė savo darbe taiko šiuolaikines verslo ir informacines technologijas, ir tai leidžia ne tik žengti „koja kojon“ su laiku technologijų srityje, bet ir nuolat gerinti bendradarbiavimo su klientais kokybę. Įmonei naudojant puikius laiko patikrintus vadybos principus, atsakingą požiūrį į klientą, nepriekaištingą bei lanksčią serviso, bei aptarnavimo sistemą, puikiai savo darbą išmanančius darbuotojus, per trumpą laiką padėjo užsitikrinti patikimo partnerio pozicijas tiek savo didžiausių klientų, tiek paprasto eilinio vartotojo tarpe!

Džiaugiamės ir didžiuojamės bendradarbiavimu su esamais klientais! Jei dar nesate mūsų klientas, tai tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu!

Verslo vizija

Būti pirmaujančia prekybos statybinėmis medžiagomis įmone Lietuvoje.

Misija

Patikima, geriausiai klientų poreikius tenkinanti statybinių medžiagų prekybos kompanija, galinti pasiūlyti aukščiausios kokybės prekes, konsultacijas, paslaugas už geriausią kainą rinkoje.

Tikslai

Mūsų pagrindinis įmonės tikslas užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir maksimalų klientų poreikių patenkinimą.

  • Plėsti kokybiškų prekių asortimentą ir teikiamų paslaugų įvairovę, užtikrinti greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje.
  • Sukurti ir išvystyti moderniausią, pažangiausią, internetinės prekybos statybinėmis medžiagomis sistemą.
  • Turėti aukščiausios kvalifikacijos, lojalius, sąmoningus darbuotojus, užtikrinti jų profesinį tobulėjimą, asmenybės augimą, saviraiškos galimybes, bei teisingą, motyvuotą nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį.
  • Formuoti atsakingą požiūrį į klientą, pagarbų požiūrį į verslo aplinką, įstatymus, moralinius ir visuomeninius principus.

Vertybės

Verslumas, orientacija į klientą, profesionalumas, inovatyvumas, aistra nugalėti, patikimumas.