Kaip pirkti

Registracija

Užsiregistruoti internetinėje parduotuvėje Bauen.lt galite viršuje paspaudę [Registruotis] arba užsakymo metu.

Kodėl naudinga registruoti naują naudotoją?

Užsiregistravę mūsų elektroninėje parduotuvėje ir vėliau perkant sutaupysite laiko, kadangi nebereikės kiekvieno užsakymo metu pildyti informacijos. Taip pat visada pirmieji gausite naujienas apie specialus pasiūlymus ir akcijas. Registruojant naują naudotoją informaciją galite pildyti kaip įmonė.

Prekių išsirinkimas

Susiraskite Jums patinkantį produktą įveskite norimą kiekį ir spauskite [Įdėti į krepšelį]. Prekė atsiras prekių krepšelyje. Jeigu iškart norite pirkti galite spausti šalia atsiradusį mygtuką [Pirkti] arba naršyti toliau ir į krepšelį dėti kitas prekes.

Kiekio įvedimas

Atkreipkite dėmesį kokie matavimo vienetai nurodyti prie kiekio laukelio.Mūsų parduotuvėje prekė gali būti parduodama vienetais (vnt.), pakuotėmis (pak.), kvadratiniais (m2) arba kubiniais metrais (m3).

Taip pat prie kiekio laukelio nurodytas minimalus perkamas kiekis. Šis skaičius yra atsikartojantis kiekis kurį galite įsigyti.

Pvz.: Prie blokelio min. kiekis nurodytas 72 vnt. (blokelių paletės neardomos, vienoje paletėje yra 72 vnt.). Reiškia, kiekis, kurį Jūs galite įsigyti yra 72, 144, 216 ir t.t.

Prekių krepšelis

Puslapio dešiniame viršutiniame kampe visada matomas prekių kiekis esantis krepšelyje, taip pat bendra prekių vertė. Paspauskite ant krepšelio ir po visomis prekėmis spauskite [Pirkti]. Šiame puslapyje galite peržiūrėti visą prekių sąrašą, taip pat jį pakoreguoti (pakeisti kiekį ar kažkurios prekės atsisakyti). Jeigu jau krepšelis paruoštas, spauskite [Tęsti užsakymą].

Naudotojo zona

Šiame puslapyje galite sukurti naują naudotoją, prisijungti arba pirkti be registracijos. Būtinai teisingai užpildykite visus reikalingus laukus, kitaip negalėsime sėkmingai pristatyti Jums prekės. Prieš patvirtinant užsakymą būtinai susipažinkite su mūsų parduotuvės Taisyklėmis. Spauskite [Tęsti užsakymą].

Pristatymo vieta

Šiame puslapyje reikia pasirinkti prekių pristatymo būdą. Nemokamai galite prekę atsiimti mūsų parduotuvėse arba pasirinkti prekių pristatymą į namus. Pristatymo kaina yra apskaičiuojama automatiškai. Pasirinkę pristatymo būdą spauskite [Tęsti užsakymą].

Apmokėjimas

Pasirinkę mokėjimo Elektronine bankininkyste būdą, būsite nukreiptas atlikti mokėjimo į saugų banko serverį. Pasirinkę mokėjimo „Grynais, atsiimant prekes“ būdą, turėsite patvirtinti, kad mokėsite kurjeriui grynais, kai pristatys Jums užsakytas prekes (užsakymo vertė ne didesnė už 1000 €) ir jau beliks laukti užsakytų prekių pristatymo